Loading...
لطفا صبر کنید ...

راه های ارتباطی با ما

1 چت آنلاین
2 تلفن : 31708-023
3 کانال تلگرام : safar_tabiat_tour@

و یا در صورت بروز هرگونه مشکلی ما را از طریق ایمیل rahnavardanspinas@gamil.com مطلع سازید .

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 20
پنج شنبه از ساعت 8 الی 14

پیست آبعلی

پیست آبعلی
پیست اسکی آبعلی در 45 کیلومتری شهر تهران و در جاده هراز قرار گرفته است.این پیست که در نزدیکی شهر آبعلی و امامزاده هاشم واقع شده است. از امکانات پیست اسکی آبعلی تهران میتوان به تله سیژ، تله اسکی، پارکینگ، آموزش اسکی، رستوران و … اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطالب زیر را مطالعه کنید.

پیست اسکی آبعلی تهران

به گزارش مجله گردشگری کاروان از شرق تهران دو راه اصلی «جاده فیروزکوه» و «جاده هراز» (امامزاده هاشم) برای رسیدن به استان مازندران وجود دارد. این دو راه از شهر بومهن آغاز شده و به ترتیب به قائمشهر و آمل میرسند.شهر آبعلی و پیست اسکی آبعلی در ابتدای جاده هراز و در راه آمل قرار دارد.

پیست اسکی آبعلی تهران

پیست اسکی آبعلی تهران

درباره مسیر این پیست باید گفت : برای رسیدن به پیست اسکی آبعلی از شرق تهران (اتوبانهای افسریه،همت ، بابایی و یا خیابان دماوند) وارد جاده آبعلی شوید . وقتی 40 کیلومتر را بگذرانید و از جاجرود هم بگذرید باید از پردیس به شهر بومهن بروید.

جاده سمت چپ (به طرف آمل) وارد جاده هراز شده و پس از طی 15 کیلومتر و گذشتن از شهر رودهن و آبعلی به پیست اسکی آبعلی  خواهید رسید.

طبق امار بدست امده از تهران تا پیست اسکی آبعلی 55 کیلومتر فاصله می باشد. چنانچه از آزادراه تهران-پردیس بروید فاصله در حدود 10 کیلومتر کمتر خواهد شد.

پیست اسکی آبعلی تهران

پیست اسکی آبعلی تهران

معرفی پیست اسکی آبعلی تهران

دوغ آبعلی نماد نوشیدنی سالم ایرانی بود که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت . جالب است بدانید که منشا این دوغ همان شهر آبعلی در نزدیکی تهران می باشد.

اگر به آبعلی رفتید حتما از دوغ آبعلی میل کنید. البته خب طعمش به اصالت گذشته نیست.

در نزدیکی شهر آبعلی کوهی دقیقا در جوار جاده هراز و دقیقا در راستان شرقی،غربی گسترده شده که اتفاقا دامنه همواری دارد.همین شاخصه ها کافی بود تا  برف های این دامنه دیرتر از جاهای دیگر آب شده و محلی مناسب برای ورزش  اسکی فراهم کند.

 

پیست اسکی آبعلی تهران

پیست اسکی آبعلی تهران

پیست اسکی آبعلی از اوایل دیماه تا اواخر اسفند ماه برای اسکی سواری استفاده می شود.از سال 1332 بالابر های مخصوص در این پیست نصب شد و از این نظر قدیمی ترین پیست اسکی ایران است. .

پیست اسکی ابعلی تهران امکانت فوق العاده ای دارد.

به عنوان مثال در کنار ان یک پارکینگ بزرگ است تا ماشین تان را انجا پارک کنید. البته گاهی پیست خیلی شلوغ می شود . باید در کنار جاده پارک کنید.

همچنین این پیست کلاسهای اموزشی اسکی از مبتدی تا پیشرفته را داراست.

همچنین فروش انواع وسایل اسکی و  امکانات دیگر در این پست امکان پذیر است.

به گزارش مجله گردشگری کاروان این پیست دارای تله کابین،تله سیژ و 8 تله اسکی است

همه اینها با این هدف طراحی شده که شما استفاده بیشتری را از این پیست با شکوه بکنید.

 

پیست اسکی آبعلی تهران

پیست اسکی آبعلی تهران

پیشنهاد میکنیم حتما از پیست اسکی آبعلی تهران دیدن کنید. مناظر این پیست فوق العاده است. همچنین میتوانید لذت یک اسکیت سواری عالی را تجربه کنید.

سردبیر / 18-اسفند-1397
سردبیر 18-اسفند-1397 (22:26:34) ویو: 689
برچسب‌ها :
لطفا صبر کنید ...

ورود به حساب کاربری

لطفا صبر کنید ...

ثبت نام

رمز عبور خودرا فراموش کرده اید؟

بالا