Loading...
لطفا صبر کنید ...

راه های ارتباطی با ما

1 چت آنلاین
2 تلفن : 31708-023
3 کانال تلگرام : safar_tabiat_tour@

و یا در صورت بروز هرگونه مشکلی ما را از طریق ایمیل rahnavardanspinas@gamil.com مطلع سازید .

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 20
پنج شنبه از ساعت 8 الی 14

بیمه سفر

بیمه سفر
بیمه مسئولیت مدنی مدیران آژانس ها در تورهای یک و چند روزه داخلی
 
این نوع بیمه با توجه به مقررات و مبالغ تعیین شده از سوی مراجع ذی صلاح شرایط اشاره شده زیر را در قرارداد این شرکت با بیمه کوثر مصوب نمود .
 اين نوع بيمه شامل (خسارت های جانی) است که برای مسافر درهنگام بازدید از جاذبه ها، در طبيعت و يا مناطق شهری و روستایی، درچهارچوب برنامه سفر، اتفاق می افتد، و می توان گفت
شامل خسارت وارده به مسافر در بخش های زیر نیست:
 
1.خسارت ناشی از تصادف و يا حوادث مربوط به وسائل حمل و نقل شامل: هواپیما؛ قطار؛ کشتی؛ قایق و  وسيله نقليه موتوری وارده به مسافر (به عنوان سرنشين یا عابر)، 
(بديهی است که خسارت ناشي ازحوادث  کلیه وسائل حمل و نقل توسط بيمه سرنشين يا شخص ثالث آن وسايل نقليه پوشش داده می شود که خارج از چهارچوب قرارداد اين شرکت با مسافر است).
 
2. مسافرانی که در برنامه های بازدید از مکانهایی مانند (پارک ها، سواحل قانونی، غار ها، تله کابین ها، پیست اسکی  و قایق سواری در آب های خروشان) و کلیه اماکن قانونی ودارای مجوز دچار حادثه و خسارت شوند. 
(بدیهی است که خسارت ناشی ازحوادث در مکان های فوق توسط بيمه ویژه همان مکانها  پوشش داده می شود که خارج از چهارچوب قرارداد اين شرکت با مسافر است).
 
3. مسافرانی که  خارج از برنامه اصلی سفر دچار حادثه شوند.
این بیمه فرد حادثه دیده؛ پس از مراحل کامل پزشکی و پرداخت کلیه هزینه ها توسط خود ؛ و تسلیم مدارک پزشکی به بیمه گذار بعد ازبرسی و مراحل قانونی؛ با توجه به میزان خسارت تعین شده در هنگام عقد قرداد با بیمه گذار  هزینه های پرداخت شده  خود را از طزیق بیمه گذار دریافت می نماید. توجه  داشته باشید شخص حادثه دیده  یا  وکیل قانونی وی فقط می تواند پیگیر مراحل دریافت هزینه انجام شده باشد.
"" استفاده از بیمه تکمیلی می تواند در این موارد؛ پوشش بیمه ای بیشتری را برای مسافر فراهم کند. "
سردبیر / 18-اسفند-1397
سردبیر 18-اسفند-1397 (22:40:52) ویو: 335
برچسب‌ها :
لطفا صبر کنید ...

ورود به حساب کاربری

لطفا صبر کنید ...

ثبت نام

رمز عبور خودرا فراموش کرده اید؟

بالا